Strefa klienta
+48 660 941 100
Aktualność
tu tile newsa tu tile newsa
Poniedziałek 16 grudnia 2013
twojapoczta.pl - ważne zmiany w funkcjonowaniu !
Szanowny Kliencie!

W związku z ostatnimi wydarzeniami utrudniajcymi funkcjonowanie poczty wychodzacej, dla dobra wszystkich Naszych Klientów, na serwery pocztowe (dla każdego użytkownika konta pocztowego) zostaną nałożone limity, związane z masowym wysyłaniem maili

w ciągu jednej minuty można będzie wysłać do 20-tu wiadomości e-mail, a jedna wiadomość będzie mogła zostać wysłana maksymalnie do 20-tu adresatów.

Ograniczenia te mają na celu wyeliminowanie masowej wysyłki maili (SPAM), która w ostatnim czasie powoduje bardzo poważne problemy w pracy serwerów pocztowych. Pragniemy zapewnić, iz podobne ograniczenia stosowane są przez wszystkie firmy hostingowe. Staraliśmy się jak najdłużej zachować nielimitowane wysyłanie poczty - niestety, zmasowane ataki spamerskie które powodują blokowanie serwerów, wymuszają na nas rozwiązania które zapenią wyższy standard dla wszystkich naszych klientów.

Jednocześnie informujemy, iż dysponujemy narządziami służącym właśnie do bezpiecznego wysyłania masowej korespondencji którymi są: "lista mailingowa" oraz oprogramowanie do masowej wysyłki e-mail instalowane na serwerze. W przypadku jeżeli chcą Państwo wysyłać jedną wiadomość do więcej niż 20-tu adresatów lub wysyłać mailing z konta pocztowego bardzo prosimy o kontakt i zachęcamy do skorzystania z naszej zmodyfikowanej usługi - listy mailingowej lub dedykowanego oprogramowania, która znacznie uprości i skróci, bezpieczny proces wysyłania przez Państwo większej ilości maili (życzeń świątecznych, faktur, informacji handlowych dla klientów itp.). 

Usługę oprogramowania do masowej korespondencji będziemy oferowali już od poniedziałku 16 grudnia 2013. Dla pierwszych pięciu klientów proponujemy nieodpłatną wersję trialową , dla kolejnych, usługę po promocyjnej cenie.

Z poważaniem

Zespół

Expro Sp. Z o. o.
Powrót do aktualności
Czym się zajmujemy? Sprawdź jak wspieramy e-biznes
DLaczego EXPRO?
Firma Expro zaistniała na rynku w 2000 roku. Od tego czasu zajmujemy się kompleksową obsługą internetową małych oraz średnich przedsiębiorstw a także instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy naszym klientom obsługę w zakresie pośrednictwa w rejestracji oraz utrzymania domen internetowych. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach hostingowych, tworzeniu stron WWW, w ramach których udostępniamy aplikację CMS oraz BIP. Umożliwiamy reklamę witryn w wyszukiwarkach poprzez pozycjonowanie, linki i boksy sponsorowane. Tworzymy kampanie mailingowe. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oferujemy certyfikaty SSL. Expro to przede wszystkim ludzie, zespół specjalistów w dziedzinie internetu, którzy zawsze chętnie i kompetentnie pomogą zaistnieć „w sieci”
więcej
 • Pomoc
  Najczęstsze błędy w programie pocztowym ...
  więcej
 • Firma
  więcej
 • Inne
  więcej
 • Programy w chmurze
  ActiveBIP - aplikacja do zarządzania informacją w Biuletynie Informacji Publicznej
  więcej
 • Www
  więcej
 • E-marketing
  Bądź numerem 1 na liście w Google. Płać tylko za efekty, zarabiaj więcej w sieci.
  więcej
 • Hosting i Serwery
  Profesjonalny dobór usług hostingowych przygotuje Twoją firmę do skutecznych działań rynkowych.
  więcej
 • Certyfikaty SSL
  Prowadzisz biznes online? Przesyłasz poufne dane przez Internet? Przetwarzasz dane osobowe? Zamów certyfikat.
  więcej
 • Domeny
  Nigdzie taniej nie odnowisz. Nie stosujemy gwiazdek, ukrytych kwot, drobnych druków. Przejrzysta oferta i niskie ceny.
  więcej
Kontakt
Expro sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7 31-411 Kraków
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 - 17:00
Kom: +48 660 941 100 bok@expro.pl