Hosting - Domeny - Internet - Telewizja

Strefa Klienta

Adrs Email: Hasło:

Pomoc dla Telewizji

Pytania i Odpowiedzi 

CZY WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ NADAWANE CYFROWO?

Tak. Telewizja KORBOX jest w pełni cyfrowa co oznacza, że dostarczamy ją do Twojego telewizora w takiej jakości w jakiej nadaje ją nadawca. .

CZY DO ODBIORU CYFROWEJ TELEWIZJI KORBOX POTRZEBNE SĄ SPECJALNE URZĄDZENIA?

Dostęp do multimedialnej platformy KORBOX realizowany jest z wykorzystaniem cyfrowego dekodera. Urządzenie jest udostępniane abonentom wg aktualnego cennika i warunków.

CZY DO CYFROWEGO DEKODERA KORBOX MOGĘ PODŁĄCZYĆ KAŻDY TELEWIZOR?

Tak, do dekodera można podłączyć każdy odbiornik telewizyjny wyposażony w wejście SCART (Eurozłącze) lub wejście analogowe (composite video-in). Natomiast jeżeli jesteście Państwo posiadaczami nowoczesnego odbiornika z matrycą LCD lub plazmową, wyposażonego w cyfrowe wejście HDMI, zalecamy skorzystanie z takiego podłączenia – umożliwia ono wykorzystanie w pełni możliwości sprzętu i pozwala cieszyć się wysoką, cyfrową jakością obrazu i dźwięku (złącze HDMI dostępne jest w dekoderach oznaczonych HD)..

CZY MOGĘ MIEĆ TELEWIZJĘ KORBOX W MULTIROOM?

Tak. W cyfrowej telewizji jest to możliwe posiadając kolejny dekoder. Ale nie martw się, że będziesz musiał płacić pełny abonament. Dzięki usłudze MULTIROOM możesz mieć dodatkowy dekoder w niższej cenie abonamentu. Ważne jest to, że wszystkie programy jakie masz wykupione w podstawowej usłudze będziesz mieć dostępne na drugim dekoderze tylko przy opłacie miesięcznej za multiroom.

CZY BĘDĄC KLIENTEM CYFROWEJ TELEWIZJI KORBOX MUSZĘ PŁACIĆ ABONAMENT RADIOWO-TELEWIZYJNY?

Opłaty za usługi świadczone w ramach multimedialnej platformy KORBOX nie zwalniają Państwa z wnoszenia obowiązkowych opłat z tytułu abonamentu radiowo-telewizyjnego.