Strefa klienta
+48 660 941 100
Google Adwords
Bądź szybko na pierwszej liście w Google

Google Adwords jest najszybszą i skuteczną formą reklamy strony internetowej na pierwszej liście wynikowej Google czyli lidera wśród wyszukiwarek światowych i polskich. Dzięki Adwords i odpowiednio dobranym słowom kluczowym możesz tworzyć proste, dopasowane reklamy, a następnie wyświetlać je osobom, które szukają w internecie informacji związanych z Twoimi produktami lub usługami.


Zapewniamy Klientom:

 • witryna firmy pojawia się w ciągu kilku dni od dokonania wpłaty;

 • przekazujemy dodatkowo gratis 250 zł do wykorzystania w Google Adwords (jeżeli domena Klienta nie była wcześniej w Google Adwords)

 • mamy doświadczenie w tej usłudze od stycznia 2007 roku;

 • Expro Sp. z o.o. jest uczestnikiem programu Google dla Agencji (zob. przewodnik dla reklamodawców u dołu tej podstrony).


Jak to działa?

Reklama jest widoczna dzięki linkom sponsorowanym, które zwyczajowo są umieszczane na pierwszej liście wynikowej www.google.com w prawej kolumnie wyszukiwawczej (czasami link może się pojawić na górze lewej kolumny).

Kiedy użytkownicy szukają czegoś w Google, używając jednego z Twoich słów kluczowych, Twoja reklama może pojawić się obok wyników wyszukiwania. Oznacza to, że trafi do osób już nią zainteresowanych.


Po wpisaniu w wyszukiwarce określonych zapytań (słów kluczowych odnoszących się do danego produktu lub usługi) i po kliknięciu na link z tekstem reklamy potencjalny Klient jest automatycznie przekierowany na określoną podstronę reklamowanej witryny.


Można wpłacić dowolną kwotę. Opłata zmniejsza się w zależności od ilości kliknięć na stronę internetową poprzez link sponsorowany.
Płacisz tylko wtedy, gdy potencjalny klient kliknie Twoją reklamę.


Opłatę za usługę można zmniejszyć na trzy sposoby:

 • wybierając godziny w których link ma być widoczny (np. w godzinach pracy firmy);
 • ograniczając budżet dzienny (np. do kwoty 9 zł); wtedy gdy budżet (przez kliknięcia) na dany dzień zostanie wyczerpany to link sponsorowany nie będzie się więcej pojawiać w danym dniu;
 • zmieniając terytorium, na którym jest widoczna strona z linkiem sponsorowanym w Google, np. można wybrać obszar w określonym promieniu (w km) od danego adresu.

Kupon Adwords to darmowy kupon promocyjny na reklamę w wyszukiwarce Google, który umożliwia doładowanie konta i wypróbowanie skuteczności reklamy w Google.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie e-marketingu.

Przewodnik dla Reklamodawców Google Adwords Czytaj więcej
Czym się zajmujemy? Sprawdź jak wspieramy e-biznes
Nowy numer do BOK Uruchomiony został nowy nr do Biura Obsługi Klienta:

660 941 100
Szczegóły
DLaczego EXPRO?
Firma Expro zaistniała na rynku w 2000 roku. Od tego czasu zajmujemy się kompleksową obsługą internetową małych oraz średnich przedsiębiorstw a także instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy naszym klientom obsługę w zakresie pośrednictwa w rejestracji oraz utrzymania domen internetowych. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach hostingowych, tworzeniu stron WWW, w ramach których udostępniamy aplikację CMS oraz BIP. Umożliwiamy reklamę witryn w wyszukiwarkach poprzez pozycjonowanie, linki i boksy sponsorowane. Tworzymy kampanie mailingowe. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oferujemy certyfikaty SSL. Expro to przede wszystkim ludzie, zespół specjalistów w dziedzinie internetu, którzy zawsze chętnie i kompetentnie pomogą zaistnieć „w sieci”
więcej
 • Pomoc
  Najczęstsze błędy w programie pocztowym ...
  więcej
 • Firma
  więcej
 • Inne
  więcej
 • Programy w chmurze
  ActiveBIP - aplikacja do zarządzania informacją w Biuletynie Informacji Publicznej
  więcej
 • Www
  więcej
 • E-marketing
  Bądź numerem 1 na liście w Google. Płać tylko za efekty, zarabiaj więcej w sieci.
  więcej
 • Hosting i Serwery
  Profesjonalny dobór usług hostingowych przygotuje Twoją firmę do skutecznych działań rynkowych.
  więcej
 • Certyfikaty SSL
  Prowadzisz biznes online? Przesyłasz poufne dane przez Internet? Przetwarzasz dane osobowe? Zamów certyfikat.
  więcej
 • Domeny
  Nigdzie taniej nie odnowisz. Nie stosujemy gwiazdek, ukrytych kwot, drobnych druków. Przejrzysta oferta i niskie ceny.
  więcej
Kontakt
Expro sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7 31-411 Kraków
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 - 17:00
Kom: +48 660 941 100 bok@expro.pl