Strefa klienta
+48 660 941 100
Produkty Kaspersky Lab
Niezbędna ochrona komputerów w Internecie

Jako oficjalny dystrybutor Kaspersky Lab oferujemy po niskich cenach produkty dla użytkowników komputerów w małych firmach oraz w domach. Poniżej przedstawione programy - związane z zabezpieczeniem komputerów przed zagrożeniami z Internetu - są dostępne do pobrania w wersji elektronicznej.


Kaspersky Internet Security 2013 przez 90 dni za 0zł. Sprawdź ofertę.kis2013

Program zapewnia rygorystyczną ochronę plików i tożsamości użytkownika przed atakami komputerowych przestępców i najnowszych rodzajów złośliwego oprogramowania.

Najważniejsze cechy: oprócz wszystkich cech programu Anti-Virus 2013 dodatkowo są funkcjonalności - powstrzymanie ataków hakerów, ale także kontrolowanie tego co Twój komputer wysyła do Internetu, ochrona przed spamem, otwieranie stron z płatnościami online w chronionym środowisku, cofanie zmian związanych z aktywnością szkodliwych programów, wielokrotnie nagradzana kontrola rodzicielska.

Kaspersky Internet Security 2013 w wersji elektronicznej na 1 rok z licencją na 2 komputery to cena netto 109 zł.

Kaspersky Anti-Virus 2014

KAV_2014_Win8_

Program działa w tle i chroni komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, końmi trojańskimi, rootkitami i innymi zagrożeniami, nie wpływając znacząco na jego wydajność:

Najważniejsze cechy: ochrona komputera w czasie rzeczywistym, optymalizacja obciążeń komputera podczas sprawdzania plików, ochrona przed phishingiem czyli wyłudzaniem poufnych informacji osobistych (np. haseł lub szczegółów karty kredytowej).

Kaspersky Anti-Virus 2014 w wersji elektronicznej na 1 rok z licencją na 2 komputery to cena netto 97 zł.


Kaspersky Pure 3.0 Total Security


PURE_3_UNI_250x330px Jeżeli potrzebujesz kompletnego rozwiązania bezpieczeństwa dla komputera PC, wybierz Kaspersky PURE 3.0 Total Security. Produkt dostarcza wszystko, czego potrzebujesz do ochrony komputera – łącznie z Twoją tożsamością cyfrową, dokumentami, zdjęciami, muzyką i hasłami – przed najnowszymi i najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami internetowymi i szkodliwym oprogramowaniem. Wyposażony w specjalne funkcje, które dodają kolejne warstwy ochrony, gdy robisz zakupy online czy korzystasz z kanałów bankowości elektronicznej, Kaspersky PURE 3.0 chroni Twoje pieniądze przed cyberzłodziejami.

Kaspersky Pure 3.0 Total Security w wersji elektronicznej na 1 rok z licencją na 1 komputer to cena netto 158 zł.


Kaspersky Small Office Security

KSOS_pl_label_big

Program przeznaczony jest wyłącznie dla małych przedsiębiorstw i zapewnia światowej klasy ochronę dla komputerów i serwerów. Charakteryzuje się przystępną ceną, szybkością działania, oraz łatwą instalacją, konfiguracją i użytkowaniem. Możesz zarządzać całą swoją siecią firmową za pośrednictwem jednego komputera - bez opuszczania biurka możesz wykonać wszystkie zadania niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa reputacji Twojej firmy oraz Twoich poufnych informacji.

Kaspersky Small Office Security w wersji elektronicznej na 1 rok z licencją na 5 komputerów to cena netto 451 zł.


Kaspersky Internet Security for Android


kis_android_box

Codziennie wykonujesz telefony, wysyłasz SMSy, przeglądasz strony internetowe oraz komunikujesz się z innymi za pośrednictwem sieci. Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego smartfonu. Kaspersky Internet Security for Android zapewni Ci całkowitą prywatność.

Najważniejsze cechy: lokalizacja zgubionego lub skradzionego smartfonu, ochrona kontaktów, zdjęć i plików przed nieautoryzowanym dostępem, możliwość ukrycie książki kontaktów, spisów połączeń i SMS-ów, blokowanie niechcianych telefonów lub SMS-ów, kontrola rodzicielska, ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem i atakami z Internetu.

Kaspersky Internet Security for Android w wersji elektronicznej na 1 rok z licencją na smartfon to cena netto 17 zł.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wysyłając zamówienie na bok@expro.pl z podaniem nazwy produktu Kasperskiego i danych do wystawienia faktury proforma.Cennik produktów Kaspersky Lab w wersji elektronicznej ceny w zł netto (należy dodać VAT 23%) Czytaj więcej
Regulamin promocji Kaspersky Internet Security 2013 za 0 zł przez 90 dni Czytaj więcej
Czym się zajmujemy? Sprawdź jak wspieramy e-biznes
Nowy numer do BOK Uruchomiony został nowy nr do Biura Obsługi Klienta:

660 941 100
Szczegóły
DLaczego EXPRO?
Firma Expro zaistniała na rynku w 2000 roku. Od tego czasu zajmujemy się kompleksową obsługą internetową małych oraz średnich przedsiębiorstw a także instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy naszym klientom obsługę w zakresie pośrednictwa w rejestracji oraz utrzymania domen internetowych. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach hostingowych, tworzeniu stron WWW, w ramach których udostępniamy aplikację CMS oraz BIP. Umożliwiamy reklamę witryn w wyszukiwarkach poprzez pozycjonowanie, linki i boksy sponsorowane. Tworzymy kampanie mailingowe. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oferujemy certyfikaty SSL. Expro to przede wszystkim ludzie, zespół specjalistów w dziedzinie internetu, którzy zawsze chętnie i kompetentnie pomogą zaistnieć „w sieci”
więcej
 • Pomoc
  Najczęstsze błędy w programie pocztowym ...
  więcej
 • Firma
  więcej
 • Inne
  więcej
 • Programy w chmurze
  ActiveBIP - aplikacja do zarządzania informacją w Biuletynie Informacji Publicznej
  więcej
 • Www
  więcej
 • E-marketing
  Bądź numerem 1 na liście w Google. Płać tylko za efekty, zarabiaj więcej w sieci.
  więcej
 • Hosting i Serwery
  Profesjonalny dobór usług hostingowych przygotuje Twoją firmę do skutecznych działań rynkowych.
  więcej
 • Certyfikaty SSL
  Prowadzisz biznes online? Przesyłasz poufne dane przez Internet? Przetwarzasz dane osobowe? Zamów certyfikat.
  więcej
 • Domeny
  Nigdzie taniej nie odnowisz. Nie stosujemy gwiazdek, ukrytych kwot, drobnych druków. Przejrzysta oferta i niskie ceny.
  więcej
Kontakt
Expro sp. z o.o. ul. Nad Strugą 7 31-411 Kraków
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 - 17:00
Kom: +48 660 941 100 bok@expro.pl