Hosting - Domeny - Internet - Telewizja

Strefa Klienta

Adrs Email: Hasło:

KORBOX ULTRA to pierwszy w Polsce dekoder obsługujący rozdzielczość UHD znaną również jako 4K. Niewielka obudowa skrywa niesamowitą moc, napędzaną przez czterordzeniowy procesor, pozwalający na szybszą reakcję na zadania postawione mu przez użytkownika. KORBOX ULTRA to nowoczesne rozwiązanie dla każdego posiadacza cyfrowej jakości telewizji.
Czytaj więcej

Bazujący na systemie Android dekoder KORBOX 3 pełni wszystkie funkcje urządzeń z segmentu Home Gateway, będąc jednocześnie końcówką sieci G-PON, kompatybilną z czołowymi światowymi producentami OLT. Urządzenie może pracować też w trybie ethernet, zarówno z łączem światłowodowym, jak i miedzianym.
Czytaj więcej...

Aplikacje dostępne na KORBOX

Interaktywne menu
Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.

EPG
Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni, choć bardzo często w EPG jest widoczny tylko obecnie nadawany i następny program. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.

Informacje o kanałach
Wyświetlamy szczegółowe informacje odnośnie oglądanego programu tj. Tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.

Ochrona rodzicielska
Kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.

Nagrywarka
Możesz nagrywać programy TV, w jakości HD jak i w standardowej. Masz możliwośc nagrywania w dowolnym momencie – na żądanie, zaprogramowania nagrania przez EPG oraz planowanie nagrania według daty.
Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny i korzystasz z możliwości nagrywania i pauzowania programów.

YouTube